Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” umożliwia swoim członkom korzystanie z usług kancelarii prawnej.
„… Wprowadziliśmy wsparcie prawne realizowane poprzez usługi CDO 24 dla liderów Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” w Auchan Polska. Rozwiązanie to efektywnie wspiera ich działanie. Jednocześnie pojawiła się potrzeba wsparcia naszych członków, którzy często zgłaszają potrzebę korzystania z doradztwa z zagadnień prawnych wykraczających poza ramy prawa pracy. Problemy są różne, rozwody, spadki, problemy w spółdzielniach mieszkaniowych, w tych wszystkich zagadnieniach doradztwo prawne zapewnia CDO 24. Co więcej CDO 24 prowadzi dyżury prawne 24 godziny na dobę. W większości sytuacji przez całą dobę możemy skorzystać z pomocy prawnej za pomocą telefonu. Nie ma na co czekać, jako Komisja Zakładowa przygotowaliśmy całe zaplecze i umożliwiamy członkom NSZZ „Solidarność” zatrudnionym w Auchan Polska Sp. z o.o. korzystanie z tej formy obsługi prawnej. Zapraszamy do kontaktu z lokalnymi liderami NSZZ „Solidarność” w Auchan, udzielą niezbędnych informacji.” - mówi Dariusz Paczuski Przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” w Auchan Polska Sp. z o.o.

CDO24 jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczącą od 2009 profesjonalną i fachową ochronę prawną w szeroko pojętym segmencie usług doradczo-prawniczych. Departament Prawny CDO24 tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, doktoranci, wykładowcy, aplikanci radcowscy i adwokaccy oraz prawnicy.
Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra pracowników, profesjonalne zaplecze techniczno-informatyczne i użycie odpowiednich metod sprawia, że CDO24 zapewnia profesjonalne wykonanie usług dla małych, średnich i dużych Klientów. Możemy poszczycić się, że naszymi wieloletnimi Klientami są firmy i organizacje, zrzeszające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy osób.Program ochrony prawnej CDO24 skierowany jest do firm, stowarzyszeń, fundacji, organizacji związkowych oraz wszelkich podmiotów grupowych, które potrzebują profesjonalnego wsparcia prawnego. Program ochrony prawnej przeznaczony jest również dla osób zrzeszonych w ramach organizacji, by mogli w prosty i szybki sposób uzyskać kontakt z prawnikiem w celu wyjaśnienia wszelkich swoich problemów i wątpliwości związanych z kwestiami prawnymi dotyczącymi ich sytuacji życiowej.
Posiadamy w swojej ofercie różne sprawdzone modele ochrony prawnej, a także jesteśmy w stanie stworzyć model ochrony prawnej dostosowany do Państwa potrzeb. Zależy nam na tym, żeby każdy Klient sam mógł zadecydować, który model spełnia jego oczekiwania i jest dla niego najlepszym rozwiązaniem.

Informacje ze strony: cdo24.pl

Promocje, zniżki, rabaty.

Komisja Krajowa

European Sunday Alliance

Region Mazowsze

UNI Global Union

Tysol

Zdjęcia

Back to top